Avance Floors - parkietyszczecin.pl

Przejdź do treści

Menu główne:

Avance Floors

CHAPEL PARKET
AVANCE FLOORS to zarówno podłogi wykonane z litego drewna dębowego,jak i elementy wykonywane z materiału inżynieryjnego. Który rodzaj podłogi wybrać? Po ułożeniu oba rodzaje podłogi wyglądają dokładnie tak samo. Jedyną różnicą między nimi jest ich konstrukcja.

DREWNIANE PODŁOGI WARSTWOWE – MATERIAŁ INŻYNIERYJNY
Podłogi drewniane wykonane z materiału inżynieryjnego składają się z kilku warstw drewna połączonych w jeden trwały produkt. Warstwa wierzchnia każdej deski ma grubość 4 mm (lub 6 w przypadku deski o grubości 20 mm) i jest wykonana z litego drewna dębowego. Warstwę tę przykleja się do wielowarstwowej warstwy nośnej o grubości 11 lub 15 mm wykonanej z drewna brzozowego. W ten sposób powstaje stabilna i trwała deska o grubości całkowitej ok. 15 lub 20 mm. Jedną z najważniejszych zalet tego produktu jest możliwość zainstalowania go na systemie ogrzewania podłogowego.

PODŁOGI WYKONANE Z LITEGO DREWNA
Poza podłogami z materiału inżynieryjnego, oferujemy możliwość zamawiania desek z litego drewna dębowego. Taki element ma grubość ok. 20 mm, nie składa się z warstw, lecz kawałka litego drewna dębowego.
Należy jednak pamiętać, że tego typu podłóg nie należy montować na ogrzewaniu podłogowym.

POCZUCIE AUTENTYCZNOŚCI
Dawniej osiągalny były tylko i wyłącznie jeden rodzaj podłogi: dębowe deski z litego drewna. Obecnie miłośnicy tradycji i klasycznych rozwiązań z sentymentem spoglądają zatem na tego typu produkt. Podłoga wykonana z prawdziwego drewna jest naturalna i niepowtarzalna, a przez to budzi zdecydowanie silniejsze emocje, niż deski z fabrycznie naniesionym, wielokrotnie powielanym, wzorem drewna.

PRAKTYCZNE KORZYŚCI
Drewniane podłogi wykonane z materiału inżynieryjnego mają wiele praktycznych zalet. Ich wielowarstwowa konstrukcja sprawia, że deski są wyjątkowo stabilne i mniej podatne na sezonowe procesy kurczenia się i rozszerzania lub pracę drewna. Tego typu deski można z powodzeniem montować na ogrzewaniu podłogowym, co jest już obecnie standardem

INNE GATUNKI DREWNA
Większość inwestorów decyduje się na zakup desek podłogowych z materiału inżynieryjnego, których warstwa wierzchnia jest wykonana z drewna dębowego lub wybiera lite podłogi dębowe. Mniej znane, ale równie piękne podłogi można wykonać z takich gatunków drewna jak jatoba, iroko, czy orzech amerykański. Osoby zainteresowane podłogami z drewna egzotycznego prosimy o kontakt.

KOLORY

Kolor i odcień podłogi w znacznym stopniu determinują charakter całego wnętrza. Paleta dostępnych barw podłóg AvanceFloors jest szeroka, począwszy od białego i lekkiego Cuzco lub Valletta, na klasycznym Tulum kończąc. Na tej stronie przedstawiamy różne kolory i odcienie podłóg AvanceFloors. Wszystkie rodzaje podłóg AvanceFloors (w dowolnych wzorach układania i metodach wykończenia) są dostępne w każdej z zaprezentowanych barw.
CUZCO AVANCE FLOORS
VENICE AVANCE FLOORS
IGUAZA AVANCE FLOORS
VALLETTA AVANCE FLOORS
GIZA AVANCE FLOORS
ATHOS AVANCE FLOORS
ANGKOR AVANCE FLOORS
BAGAN AVANCE FLOORS
TULUM AVANCE FLOORS
CARLTON AVANCE FLOORS
DELPHI AVANCE FLOORS
GRAZ AVANCE FLOORS
PAPHOS AVANCE FLOORS
SARDONA AVANCE FLOORS
WZORY I ROZMIARY
AvanceFloors to zarówno deski podłogowe, jak i klepki, które można ułożyć w klasyczną jodełkę lub wzór węgierski. Niezależnie od rodzaju wybranych elementów, podłogi AvanceFloors zawsze wnoszą naturalne ciepło do każdego wnętrza.
DESKI PODŁOGOWE W WIELU RÓŻNYCH WYMIARACH DO WYBORU
Deski podłogowe (elementy najczęściej wybierane przez inwestorów) są dostępne w szerokim wyborze wymiarów: najwęższe z nich mają 14 cm szerokości, najszersze – aż 38 cm. Standardowa szerokość deski wynosi 18 cm, jednakże coraz większym zainteresowaniem cieszą się deski o szerokości 24 cm. Oferujemy elementy o długości od 1,5 do 3 metrów. Miłośnicy dużych formatów powinni zaś zwrócić uwagę na deski o długości od 3 do 5 metrów, których szerokość wynosi 38 cm.


JODEŁKA KLASYCZNA, WĘGIERSKA CZY FRANCUSKA?
W odpowiedzi na potrzeby inwestorów zainteresowanych dębowymi elementami układanymi w atrakcyjne schematy, powstała seria klepek, które można układać w klasyczną jodełkę, wzór węgierski lub francuski. Najmniejsze klepki AvanceFloors mają 65 mm szerokości i 325 mm długości, zaś największe – odpowiednio: 185 i 925 mm.
SELEKCJA DREWNA
Drewniane podłogi AvanceFloors powstają z różnych rodzajów dębu. Selekcja drewna wpływa na wygląd gotowego produktu, stąd deski mogą przybierać bardzo rustykalny charakter lub zachwycać delikatnością materiału. Inwestorzy najczęściej wybierają dąb Rustic Mix. Do dyspozycji są ponadto selekcje Rustic A oraz Prime – materiały o bardziej jednorodnym charakterze. Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi przykładami selekcji drewna.

                                          PRIME                                                                                      RUSTIC A                                                                              RUSTIC MIX
SPOSÓB WYKOŃCZENIA
Deski i klepki AvanceFloors są precyzyjnie szlifowane, następnie nadaje się im wybrany przez inwestora kolor. Dzięki o dpowiedniej obróbce drewna dębowego, gotowa podłoga zachowuje naturalny blask. Nowoczesna, klasyczna, czy rustykalna – bez względu na to jaki rodzaj podłogi AvanceFloors wybierzesz, zawsze będzie ona odzwierciedlać Twój styl. Poza standardowymi, proponujemy również dodatkowe opcje wykończenia, które mogą być wykonywane na materiale o dowolnym kolorze.

MIKROFAZA NA KRAWĘDZIACH
Wykonanie mikrofazy na krawędziach powoduje, iż łączenia desek stają się widoczne – w ten sposób podkreślamy, że podłoga składa się z wielu osobnych, jedynych w swoim rodzaju, elementów. Jeśli podłoga ma mieć jednolitą powierzchnię - połączenia krawędzi desek będą praktycznie niewidoczne, można  zatem odnieść wrażenie, że podłogę tworzy jeden duży kawałek drewna - należy wybrać elementy bez mikrofazy. W takim przypadku deski będą miały standardowe prostokątne brzegi.
POSTARZANIE DREWNA
Na życzenie inwestora, podłogi AvanceFloors mogą zostać poddane procesom postarzania, których efektem jest materiał przypominający wiekowe posadzki. Specjalna technologia uzyskiwania drobnych wgnieceń i nierówności nadaje drewnu charakter i wygląd, który w naturalnych warunkach jest osiągany po wielu latach. Stylizowana podłoga harmonijnie komponuje się w klasycznych i rustykalnie zaprojektowanych wnętrzach. Taki materiał wspaniale sprawdza się także (na zasadzie kontrastu) w nowoczesnych aranżacjach.
DREWNO SZCZOTKOWANE
Tym, co zdecydowanie wyróżnia naturalne podłogi od innych materiałów, jest struktura drewna. Wykorzystanie specjalnej maszyny do szczotkowania umożliwia wyraźne podkreślenie słoi, a zarazem uwydatnienie naturalnej struktury drewna. Szczotkowanie dodaje podłodze blasku. Inwestorzy zainteresowani tym sposobem wykończenia drewna, powinni wziąć pod uwagę możliwość zastosowania barwionego oleju. Substancje te wnikają w strukturę materiału, dzięki czemu można uzyskać fascynujące kontrasty kolorystyczne. Szczotkowane podłogi drewniane firmy AvanceFloors podkreślają naturalny i czarujący blask drewna.
DESKI PODŁOGOWE PRECYZYJNIE PIŁOWANE
Za sprawą wykorzystania precyzyjnej piły, drewno zyskuje mocny, charakterystyczny wygląd. Ślady po pile nadają podłodze surowości, a nieregularna faktura potęguje ponadprzeciętny efekt wizualny. To odważne i intensywne wykończenie zapewniające mocne doznania!
DREWNIANA PODŁOGA I OGRZEWANIE PODŁOGOWE
System ogrzewania podłogowego to obecnie dostępne rozwiązanie, które pozwala zatrzymać duże ilości ciepła. Czy na tego typu instalacji można zamontować podłogę z drewna? Jak najbardziej! Warstwowe podłogi AvanceFloors z powodzeniem są montowane na „podłogówce”, z myślą o przyjemnym odczuciu ciepła pod twoimi stopami.

PRZYJEMNE UCZUCIE CIEPŁA POD TWOIMI STOPAMI
Początkowo, gdy ogrzewanie podłogowe nie było jeszcze tak popularnym rozwiązaniem, drewniane podłogi najczęściej były układne z litych elementów. Ponieważ drewno reaguje na zmiany temperatur (rozciąga się i kurczy), ogrzewanie podłogowe prowadziło do nieustannej „pracy” materiału. Konstrukcja warstwowych podłóg AvanceFloors ogranicza pracę drewna. Stosowanie materiału inżynieryjnego nie hamuje przepływu ciepła w znaczący sposób. Co więcej, wartość oporności przewodzenia ciepła desek AvanceFloors jest zgodna ze standardami niemieckiej normy DIN 4725 określającej parametry materiałów, które mogą być montowane na wodnym ogrzewaniu podłogowym.

ZATRZYMAĆ CHŁÓD
Podobnie jak w przypadku ogrzewania podłogowego, lite elementy drewniane pod wpływem chłodzenia rozszerzają się i kurczą. Tego typu materiał nie nadaje się do montażu na chłodzeniu podłogowym. Warstwowe podłogi AvanceFloors, dzięki swojej konstrukcji, nie są aż tak podatne na zmiany temperatur i sprawdzają się także w połączeniu z chłodzeniem podłogowym.

ŁADNE I TRWAŁE JEDNOCZEŚNIE
Podłoga z naturalnego drewna w kuchni? Nie zaszkodzi jej wilgoć pojawiająca się przy gotowaniu i zmywaniu naczyń? Zapewniamy, że podłoga AvanceFloors jest dobrze zabezpieczona. Również w kuchni możesz cieszyć się dębowymi podłogami AvanceFloors! Deski można zamontować nie tylko w salonie, ale i w położonej tuż obok kuchni. A może postanowisz otworzyć to wnętrze na pokój dzienny? Takie rozwiązanie z pewnością powiększy przestrzeń w mieszkaniu.Olej woskowy wzbogacony związkami krzemu, którym zabezpiecza się podłogi AvanceFloors tworzy na powierzchni drewna cienką warstwę podobną do glazury. Tak przygotowany materiał jest znacznie bardziej odporny na zabrudzenia i działanie wody. Podłoga w kuchni będzie więc równie ciepła i przyjemna w dotyku (zwłaszcza gdy po mieszkaniu chodzimy boso), co deski w salonie.

ŁAZIENKA GODNA KRÓLA
Drewno w łazience nie jest oczywistym rozwiązaniem, nie stosuje się go wyjątkowo często. Mimo to, warto rozważyć tego typu inwestycję. Drewno w łazience to nietuzinkowy sposób, by łazienka stała się bardziej eleganckim pomieszczeniem.Zabezpieczone specjalnym olejem deski AvanceFloors nie przepuszczają wody i wilgoci. Wyeliminowanie wszelkich przerw między drewnianymi elementami pozwoli przez długie lata cieszyć się łazienką godną króla. Jednak montaż drewnianych elementów wokół wanny należy powierzyć najbardziej doświadczonym specjalistom. Inwestorzy, którzy poszukują sprawdzonych fachowców prosimy o kontakt z przedstawicielami firmy – podpowiemy komu zlecić montaż podłogi w łazience.

WYGODNA PODŁOGA W PRZYTULNYM MIESZKANIU
Drewniana podłoga zamontowana w mieszkaniu nie musi być uciążliwa dla sąsiadów „z dołu”. Wystarczy zastosować odpowiednią izolację akustyczną. Zabieg ten (w połączeniu z naturalnym tłumieniem hałasu przez drewno) pozwoli w spokoju cieszyć się piękną podłogą.W większości budynków mieszkalnych obowiązują przepisy dot. warunków izolacji akustycznej podłóg. Informacje na temat norm posiadają wspólnoty mieszkaniowe, rady miejskie bądź władze lokalne. Użycie odpowiedniej warstwy izolacyjnej redukującej dźwięki pomoże sprostać normom dot. hałasu. Zastosowanie podłogi pływającej także ułatwi osiągnięcie poziomu nie przekraczającego 11 decybeli. Warto zwrócić uwagę, że drewniana podłoga jest ważnym elementem wnętrza, wpływającym na całą aranżację. Deski w jasnym odcieniu rozjaśnią małe i ciemne pomieszczenia, z kolei zamontowanie identycznego rodzaju podłogi w kilku wnętrzach (np. w kuchni otwartej na salon) doda mieszkaniu przestrzeni.

PIELĘGNACJA DĘBOWYCH PODŁÓG
Pielęgnacja i konserwacja dębowych podłóg AvanceFloors jest tania i nie wymaga  przeprowadzania skomplikowanych czynności. Stosowany w procesie produkcji olej woskowy zawierający związki krzemu zabezpiecza deskę. Na powierzchni drewna tworzy się cienka warstwa, która (niczym glazura) chroni je przed uszkodzeniami. Podłogi AvanceFloors mają wyższą odporność na zabrudzenia i działanie wody, niż inne drewniane elementy. Bieżąca pielęgnacja i coroczna konserwacja drewna wystarczą, by cieszyć się jego blaskiem przez całe dekady.
Regularne (raz lub dwa razy w tygodniu) odkurzanie, stosowanie dodatkowo płynu do mycia (odpowiednią substancję zaleca producent) pozwolą utrzymać podłogę w idealnym stanie. Olej woskowy, którym impregnuje się drewno doskonale je zabezpiecza, toteż wystarczy je konserwować tylko raz w roku.
DLACZEGO AVANCEFLOORS?

JAKOŚCIOWE PODŁOGI, SPECJALNIE DLA CIEBIE
Dębowe podłogi AvanceFloors powstają na indywidualne zamówienie z najwyższej jakości drewna pozyskiwanego w sposób zgodny zasadami organizacji FSC (Forest Stewardship Council A.C. ) promującej odpowiedzialną gospodarkę zasobami leśnymi świata. Podłogi są produkowane ręcznie z uwzględnieniem życzeń inwestorów. Dbamy o detale i sposób wykończenie, zachowując jednocześnie przystępne ceny.

,,TWOI MISTRZOWIE”
Proces produkcji podłóg AvanceFloors ma miejsce w holenderskiej fabryce mieszczącej się w Schijndel. To tam trafiają dostawy świeżo pociętych desek, a pracownicy firmy osobiście dbają o ich wysuszenie, sklejenie, oszlifowanie, wyprofilowanie i wykończenie. W rezultacie powstają kompozytowe podłogi z drewna dębowego, które dostarczamy w schludnym opakowaniu. Wszystkie działania mają na celu zapewnienie najwyższej jakości. Zastosowanie krótkich linii produkcyjnych pozwala na sporą elastyczność, dzięki czemu firma jest w stanie wyprodukować podłogi odzwierciedlające osobowość inwestora.

TRWAŁE WYKOŃCZENIE OLEJEM
Podłogi AvanceFloors są rezultatem ręcznej pracy. Każda deska jest zabezpieczana olejem woskowym wzbogaconym związkami krzemu, substancja chroni drewno i nadaje mu połysk. Nakładany ręcznie olej wnika głęboko do włókien desek, co sprawia, że podłoga jest nie tylko trwała, ale ma także wyjątkowy blask.

SZEROKI WYBÓR WZORÓW
Oferta podłóg AvanceFloors jest naprawę imponująca. Różne szerokości klepek i desek są dostępne w bogatej palecie barw, wielu wzorach i sposobach wykończenia. Na tym nie koniec – inwestor ma do dyspozycji kilka rodzajów dębu (selekcji drewna), każdy miłośnik naturalnych podłóg znajdzie więc idealne dla siebie rozwiązanie. Podłogi wykonywane są tylko na zamówienie, toteż materiał powstaje zgodnie z wytycznymi zamawiającego. Podłogi AvanceFloors to propozycja zarówno do mieszkań i domów, jak i wnętrz użyteczności publicznej (butików, restauracji, hoteli etc.).

DOKONAJ WYBORU W SZEŚCIU PROSTYCH KROKACH
Podłoga to inwestycja na lata, warto więc dokonać przemyślanego wyboru. Dzięki Sześciu Prostym Krokom z łatwością dobierzesz wzór, szerokość, grubość, barwę i rodzaj wykończenia drewna – stworzysz własną podłogę odpowiadającą Twoim potrzebom. Przekonaj się jak rozbudowany jest nasz asortyment.

NISKIE KOSZTY UTRZYMANIA
Odpowiednio zabezpieczona drewniana podłoga nie wymaga skomplikowanych zabiegów pielęgnacyjnych. Deski AvanceFloors, dzięki stosowaniu oleju woskowego wzbogaconego o związki krzemu, mają wysoką odporność na uszkodzenia i działanie wody. Wystarczy je regularnie (raz lub dwa razy w tygodniu) odkurzyć, a drewno nie straci swojego blasku. Do czyszczenia zalecamy stosowanie płynu do mycia podłóg AvanceFloors. Konserwację drewna wystarczy przeprowadzić raz w roku.

ZRÓWNOWAŻONY SYSTEM PRODUKCJI
Dębowe deski AvanceFloors to produkt naturalny, który powstaje z poszanowaniem środowiska. Drewno do ich produkcji pochodzi z odpowiedzialnie gospodarowanych lasów (podłogi posiadają certyfikat międzynarodowej organizacji FSC promującej racjonalną gospodarkę leśną). Na tym troska producenta podłóg o środowisko naturalne się nie kończy. Z drewnianych pozostałości pochodzących z produkcji wytwarza się „zieloną” energię dla maszyn oraz do ogrzewania hali fabrycznej. Resztki drewna, które powstają w wyniku produkcji, są wykorzystywane do wygenerowania „zielonej” energii, wystarczającej dla około 3500 gospodarstw domowych.


Kolekcja Avance Floors 15 mm warstwowy:
Warstwowe szlifowane podłogi dębowe, bez postarzenia, wykonane z mikrofazą lub bez na częściach wzdłużnych
Profil Pióro i wpust po 4 stronach, mikrofaza na częściach wzdłużnych. Na życzenie klienta mikrofaza również na częściach krótkich.
Grubość 15 mm
Szerokość 145 / 185 / 225 / 245 / 285 mm ; a tolerancja +/- 10 mm jest dopuszczalna
Długość Mix różnych długości w przedziale 1500 mm do 2700 mm. Maksymalnie 15% jest dopuszczalna poniżej 1500 mm.
Warstwa wierzchnia 4 mm; tolerancja +/- 0,5 mm jest dopuszczalna
Selekcja drewna Rustic A/B Mix, Rustic A, Prime.
Wykończenie Uzyskiwanie kolorów desek dębowych polega m.in. na manipulacji chemicznej drewna oparami amoniaku lub wapnem, po tym deski są wykańczane olejem FloorService Hardwaxoil dodatkowo uszlachetnianym przez nas w związki krzemu, który daje efekt podobny do glazury. W okresie 3 do 6 miesięcy deski staną się około 30% jaśniejsze.
Pakowanie Po 3 lub 4 sztuki w paczce
Wykończenie Uzyskiwanie kolorów desek dębowych polega m.in. na manipulacji chemicznej drewna oparami amoniaku lub wapnem, po tym deski są wykańczane olejem FloorService Hardwaxoil dodatkowo uszlachetnianym przez nas w związki krzemu, który daje efekt podobny do glazury. W okresie 3 do 6 miesięcy deski staną się około 30% jaśniejsze.
Postarzanie, szczotkowanie, nacięcia poprzeczne - możliwość wykonania za dodatkową opłatą
Czyszczenie bieżące Mycie przy pomocy wody z dodatkiem płynu do mycia podłóg olejowanych Chapel Parket (dopiero po 7 tygodniach od zamontowania podłogi)
Konserwacja Przy użyciu oleju konserwacyjnego Chapel Parket. Przez pierwsze 30 dni po montażu wszelkie rozlane napoje należy od razu wytrzeć do sucha. Pierwsza konserwacja dopuszczalna dopiero po 4 tygodniach od momentu zamontowania podłogi.
Montaż Klejenie za pomocą kleju bezwodnego do posadzki lub przybijanie gwoździami np. do płyt OSB

Kolekcja Kolekcja Avance Floors 20 mm warstwowy:
Warstwowe podłogi dębowe, bez postarzenia, wykonane z mikrofazą na częściach wzdłużnych
Profil Pióro i wpust po 4 stronach, mikrofaza na częściach wzdłużnych. Na życzenie klienta mikrofaza również na częściach krótkich.
Grubość 20 mm
Szerokość 145 / 185 / 225 / 245 / 285 / 385 mm ; a tolerancja +/- 10 mm jest dopuszczalna.
Długość Dla szerokości od 145 do 285 mm - Mix różnych długości w przedziale 1500 mm do 2700 mm. Maksymalnie 15% jest dopuszczalna poniżej 1500 mm.
Dla szerokości 295 oraz 385 mm - Mix różnych długości w przedziale 3000 mm do 5000 mm. Maksymalnie 15% jest dopuszczalna poniżej 3000 mm.
Warstwa wierzchnia 6 mm; tolerancja +/- 0,5 mm jest dopuszczalna
Selekcja drewna Rustic A/B Mix, Rustic A, Prime.
Wykończenie Uzyskiwanie kolorów desek dębowych polega m.in. na manipulacji chemicznej drewna oparami amoniaku lub wapnem, po tym deski są wykańczane olejem FloorService Hardwaxoil dodatkowo uszlachetnianym przez nas w związki krzemu, który daje efekt podobny do glazury. W okresie 3 do 6 miesięcy deski staną się około 30% jaśniejsze.
Pakowanie Po 3 lub 4 sztuki w paczce
Postarzanie, szczotkowanie, nacięcia poprzeczne - możliwość wykonania za dodatkową opłatą
Czyszczenie bieżące Mycie przy pomocy wody z dodatkiem płynu do mycia podłóg olejowanych Chapel Parket (dopiero po 7 tygodniach od zamontowania podłogi)
Konserwacja Przy użyciu oleju konserwacyjnego Chapel Parket. Przez pierwsze 30 dni po montażu wszelkie rozlane napoje należy od razu wytrzeć do sucha. Pierwsza konserwacja dopuszczalna dopiero po 4 tygodniach od momentu zamontowania podłogi.
Montaż Klejenie za pomocą kleju bezwodnego do posadzki lub przybijanie gwoździami np. do płyt OSB

Kolekcja Kolekcja Avance Floors 20 mm lity:
Lite szlifowane podłogi dębowe, bez postarzenia, wykonane z mikrofazą lub bez na częściach wzdłużnych
Profil Pióro i wpust po 4 stronach, mikrofaza na częściach wzdłużnych. Na życzenie klienta mikrofaza również na częściach krótkich.
Grubość 20 mm
Szerokość 140 / 180 / 220 / 240 / 280 mm ; a tolerancja +/- 10 mm jest dopuszczalna
Długość Mix różnych długości w przedziale 1500 mm do 2700 mm. Maksymalnie 15% jest dopuszczalna poniżej 1500 mm.
Selekcja drewna Rustic A/B Mix, Rustic A, Prime.
Wykończenie Uzyskiwanie kolorów desek dębowych polega m.in. na manipulacji chemicznej drewna oparami amoniaku lub wapnem, po tym deski są wykańczane olejem FloorService Hardwaxoil dodatkowo uszlachetnianym przez nas w związki krzemu, który daje efekt podobny do glazury. W okresie 3 do 6 miesięcy deski staną się około 30% jaśniejsze.
Pakowanie Po 3 lub 4 sztuki w paczce
Postarzanie, szczotkowanie, nacięcia poprzeczne - możliwość wykonania za dodatkową opłatą
Czyszczenie bieżące Mycie przy pomocy wody z dodatkiem płynu do mycia podłóg olejowanych Chapel Parket (dopiero po 7 tygodniach od zamontowania podłogi)
Konserwacja Przy użyciu oleju konserwacyjnego Chapel Parket. Przez pierwsze 30 dni po montażu wszelkie rozlane napoje należy od razu wytrzeć do sucha. Pierwsza konserwacja dopuszczalna dopiero po 4 tygodniach od momentu zamontowania podłogi.
Montaż Klejenie za pomocą kleju bezwodnego do posadzki lub przybijanie gwoździami np. do płyt OSB
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego