Chapel Parket Abbey - parkietyszczecin.pl

Przejdź do treści

Menu główne:

Chapel Parket Abbey

CHAPEL PARKET

Chapel Abbey
Serię Chapel Abbey tworzą małe elementy wykonane z drewna, które zostało przecięte w poprzek włókien i przyklejone do sklejki. W ten sposób udało się stworzyć naprawdę jedyną w swoim rodzaju podłogę. Wystarczy raz na nią spojrzeć, aby przekonać się o jej oryginalności. Chapel Abbey jest niepowtarzalna i nie da się jej porównać do żadnej innej drewnianej podłogi.

ORIGINEEL CHAPEL ABBEY

Warstwowe podłogi sztorcowe bez mikrofazy


Kolekcja Origineel Chapel Abbey

Czasami, zamiast płynąć z prądem, trzeba zająć własne stanowisko. Wyróżnij się, zrób coś na przekór lub (jak w tym przypadku) w poprzek. Serię Chapel Abbey tworzą małe elementy wykonane z drewna, które zostało przecięte w poprzek włókien i przyklejone do sklejki. W ten sposób udało się stworzyć naprawdę jedynąw swoim rodzaju podłogę.
Wystarczy raz na nią spojrzeć, aby przekonać się o jej oryginalności. Chapel Abbey jest niepowtarzalna i nie da się jej porównać do żadnej innej drewnianej podłogi.
Kolekcja ta dostępna jest w 11 kolorach. Podłoga dostępna jest w wersji warstwowej Abbey In Between 20 mm – dębowe elementy podłogowe bez mikrofazy w jednym formacie 70 x 700 mm w klasie Prime.
Kolekcja Origineel Chapel Abbey In Between 20 mm:
Profil Pióro i wpust po 4 stronach, bez mikrofazy na częściach wzdłużnych.
Grubość 20 mm
Warstwa wierzchnia 6 mm; tolerancja +/- 0,5 mm jest dopuszczalna
Szerokość 70 mm
Długość 700 mm
Selekcja drewna Origineel Chapel Abbey dostępny tylko w klasie Prime. Patrz selekcja drewna.
Wykończenie Uzyskiwanie kolorów desek dębowych polega m.in. na manipulacji chemicznej drewna oparami amoniaku lub wapnem, po tym deski są wykańczane olejem FloorService Hardwaxoil dodatkowo uszlachetnianym przez nas w związki krzemu, który daje efekt podobny do glazury. W okresie 3 do 6 miesięcy deski staną się około 30% jaśniejsze.
Postarzanie Chapel ABBEY jest dostępny tylko w wersji nie postarzanej
Pakowanie Po 3 lub 4 sztuki w paczce
Czyszczenie bieżące Na sucho tj. odkurzanie, zamiatanie. Mycie przy pomocy wody z dodatkiem płynu do mycia podłóg olejowanych Chapel Parket (dopiero po 7 tygodniach od zamontowania podłogi)
Konserwacja Przy użyciu oleju konserwacyjnego Chapel Parket. Przez pierwsze 30 dni po montażu wszelkie rozlane napoje należy od razu wytrzeć do sucha. Pierwsza konserwacja dopuszczalna dopiero po 4 tygodniach od momentu zamontowania podłogi.
Montaż Klejenie za pomocą kleju bezwodnego do posadzki lub przybijanie gwoździami np. do płyt OSB
KOLORY KOLEKCJI CHAPEL ABBEY
ABBEY NATURALNY
ABBEY NATURALNY BIAŁY
ABBEY 17 - WIECZNY PRZYCIEMNIANY
ABBEY PODWÓJNIE PRZYCIEMNIANY
ABBEY PODWÓJNIE PRZYCIEMNIANY BIAŁY
ABBEY 17 - WIECZNY CZARNY
ABBEY 17 - WIECZNY BIAŁY
ABBEY PODWÓJNIE PRZYCIEMNIANY CZARNY
ABBEY DEEP SMOKED CZARNY
ABBEY DEEP SMOKED NATURALNY
ABBEY DEEP SMOKED BIAŁY
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego